Showing posts with label ЕНП. Show all posts
Showing posts with label ЕНП. Show all posts

Thursday, October 10, 2013

Бойко, входовете, изходите

Днес Бойко съобщи във Фейсбук следните две неща:

    "Като премиер Орешарски ще бъде запомнен с това, че научи всички задни входове и изходи."
    и

    "Днешният ден е много тъжен за мен. Разделихме се с Вилфрид Мартенс, който беше като баща на ЕНП. На тази дата загубих и мама Мецанка."


Какво разбираме от това кратко негово разсъждение?
1. Че в един и същи ден може да се натъжи от смъртта на неговия ментор Мартенс, от спомена за майка си и да се развсели с думи по адрес на Орешарски?
2. Че в един от двата случая ни заблуждава за истинските си чувства?
3. С това, че вече се е приел за историк, който може да оценява управлението на един или друг премиер?